Contact

Hoofdkantoor 

Derde Hambaken 70

5231 SJ 's-Hertogenbosch

tel.nr. 06 81 88 25 98

mail: info@chalans.nl


Wil je meer informatie? 

Vul hieronder het contact formulier in en we zullen binnen 2 werkdagen je bericht beantwoorden.


Vragen en reserveren algemene informatie: (mail, app of bel gerust)


Hoofdkantoor (Christian Timmermans)

info@chalans.nl

06 81 88 25 98
 

 

 

Vragen en inschrijven voor lessen en workshops:

 

Amsterdam (Marjolein Frantzen)

amsterdam@chalans.nl

06 48 37 94 88 

 

 

Arnhem (Samantha)
 

arnhem@chalans.nl

06 28 20 98 84

 

Breda (Larisa)

breda@chalans.nl

06 45 64 90 55

 

 

Den Bosch (Christian)

denbosch@chalans.nl

06 81 88 25 98

 

 

 

Eindhoven (Leea)

eindhoven@chalans.nl

06 24883535

 

 

Maastricht (Kelly)

maastricht@chalans.nl

06 25 15 48 00

 

 

 

Nijmegen (Loes )

nijmegen@chalans.nl

06 46 07 88 00

 

 

 

Tilburg (Loes)

tilburg@chalans.nl

06 46 07 88 00

 

 

 

Utrecht (Samantha)

utrecht@chalans.nl

06 28 20 98 84

Werken bij Chalans

Chalans is regelmatig op zoek naar instructors voor het geven van lessen of workshops. Dit kan voor alle dansvormen zijn. Ook als je nog niet de juiste opleiding hebt gehad, kun je ons team komen versterken! Je kunt bij Chalans namelijk verschillende instructor opleidingen volgen. Ook zoeken we mensen die de catwalk opleiding willen doen.

Meer informatie

Nieuws

Aerial Silk Course in Chalans Breda

Tuesday 12 september at 20:00 New Aerial Silk course in Breda...

Lees meer

Paaldans cursus in Chalans Breda

Woensdag 13 September om 19:00 starts nieuw Paaldans cursus in Breda!...

Lees meer

Dancehall & Twerk workshop met Nicole Cole

Op 10 september reist Princess Nicole Cole af naar de Dirty South om jullie op d...

Lees meer

Burlesque course in Chalans Breda

Dinsdag 12 september at 21:00 Chalans Breda starts new Burlesque course....

Lees meer

Opening Chalans Alkmaar

De feestelijke opening van franchise Chalans Alkmaar!...

Lees meer