Contact

Hoofdkantoor 

Derde Hambaken 70

5231 SJ 's-Hertogenbosch

tel.nr. 06 81 88 25 98

mail: info@chalans.nl


Wil je meer informatie? 

Vul hieronder het contact formulier in en we zullen binnen 2 werkdagen je bericht beantwoorden.


Vragen en reserveren algemene informatie: (mail, app of bel gerust)


Hoofdkantoor (Christian Timmermans)

info@chalans.nl

06 81 88 25 98
 

 

 

Vragen en inschrijven voor lessen en workshops:

 

Amsterdam (Marjolein Frantzen)

amsterdam@chalans.nl

06 48 37 94 88 

 

 

Arnhem (Samantha)
 

arnhem@chalans.nl

06 28 20 98 84

 

Breda (Larisa)

breda@chalans.nl

06 45 64 90 55

 

 

Den Bosch (Christian)

denbosch@chalans.nl

06 81 88 25 98

 

 

 

Eindhoven (Leea)

eindhoven@chalans.nl

06 24883535

 

 

Maastricht (Kelly)

maastricht@chalans.nl

06 25 15 48 00

 

 

 

Nijmegen (Loes )

nijmegen@chalans.nl

06 46 07 88 00

 

 

Utrecht (Samantha)

utrecht@chalans.nl

06 28 20 98 84

Werken bij Chalans

Chalans is regelmatig op zoek naar instructors voor het geven van lessen of workshops. Dit kan voor alle dansvormen zijn. Ook als je nog niet de juiste opleiding hebt gehad, kun je ons team komen versterken! Je kunt bij Chalans namelijk verschillende instructor opleidingen volgen. Ook zoeken we mensen die de catwalk opleiding willen doen.

Meer informatie

Nieuws

Nederland scoort hoog tijdens WK

Het WK vond plaats van 3 t/m 6 oktober in Canada. TEAM NL was zeer succesvol en ...

Lees meer

Instructors gezocht

Chalans is dringend op zoek naar instructors! Vooral in Maastricht, Venlo, Leide...

Lees meer

Dansers gezocht voor datingprogramma

Ben jij single, op zoek naar de liefde, uitgekeken op Tinder, en houd je van dan...

Lees meer

NIEUW NIEUW MANNENWORKSHOP

Dat een vrijgezellenworkshop voor mannen ook ontzettend leuk kan zijn, hadden we...

Lees meer

Workshop seizoen

Het seizoen voor vrijgezellenfeesten, vriendinnenuitjes en familiedagen is weer ...

Lees meer