Buiten les voor volw t/m 26 jaar elke diavond
Balans&Dans in Lelystad, 9 March 2021 19 uur
Deze les combineert twee stijlen: conditie/kracht en zumba.
Kom in shape met deze super power les!
Tijdens de lockdown wordt de les buiten gegeven.
Over de opleiding tot instructor burleske: het lespakket ziet er goed uit. Cat Brown heeft ...
lees meer een hele verzorgde, duidelijke training gegeven. De handleiding en USB zijn heel erg handig en fijn.
Hoi Natasja,
Ik ben erg blij dat ik de stap heb genomen bij jullie een kijkje te nemen. V ...
lees meerind het erg prettig hoe jullie les geven en de sfeer is goed!
Na de eerste cursus werd er naar feedback gevraagd. Nu is de 2de cursus afgelopen en wilde ...
lees meer ik nog even feedback of eigenlijk complimenten geven over Jacqueline die voorgaande cursus BEGINNERS 2 deed. Haar warming-up is erg goed en toegespitst op de oefenen die die les gedaan worden. Tijdens het voorbeeld geeft ze alles stap voor stap goed aan, ze doet het zelf voor in normaal tempo en langzaam tempo. Daarnaast laat ze ook zien hoe het juist niet moet, om zo ook blessure te voorkomen. Ze is enthousiast, geeft aanwijzigingen, verbeterpunten en geeft ook aan als iets goed is. Vooral de laatste les gaf ze nog extra dingetjes mee. De cooling down is goed en ze herhaald dan nog even wat we allemaal gedaan hebben met vragen als afsluiting. Prima opbouw, erg goede docente : )
Hallo,
Had een reactie beloofd en ben het helemaal vergeten... De workshop was heel ges ...
lees meerlaagd! Een vriendelijke en kundige instructeur. Maar petje af voor jullie, wij vonden het namelijk ontzettend zwaar. Nog zwaarder dan gedacht maar wel leuk om een keer te doen. Dank dat we het mochten doen!
Groetjes Jacqui
Zal chalans zeker bij anderen aanraden.
Hi there, The workshop was really cool. We enjoyed it a lot. Cheers, Lasma
Thanx voor weer een heel inspirerend, vermoeiend, soms pijnlijk en frustrerend maar vooral ...
lees meer leuk, leerzaam, gezellig blok met lessen....en soms nog steeds verbaasd over wat we allemaal leren en kunnen....Geniet lekker van je vakantie!! Xxx
Hoi Natasja,
Ik vond het hartstikke leuk! Ben benieuwd wat de volgende lessen gaan word ...
lees meeren, kan niet wachten om te gaan klimmen ;-)
Groetjes Jaen
Het was een erg gezellige zaterdagmiddag, met een onvergetelijk leuke workshop!
We hebben een heel leuke (en warme) workshop gehad van Brechtje. Iedereen was na afloop er ...
lees meerg enthousiast en dat was natuurlijk ook de bedoeling. De poses en loopjes zijn gedurende de dag nog verschillende keren voorbij gekomen.
Hoi Natasja
Ik heb erg genoten van de eerste les, het was erg leerzaam!
Kan niet wacht ...
lees meeren tot les 3, dan mogen we eindelijk de paal in.
Groetjes Brenda


.jpg)




.jpg)

_gen_110x80.jpg)








_gen_110x80.jpg)










.jpg)


