Burlesque Night

Vrij Zijn Theater, 22 April 2023 20:30 - 23:00
Burlesque Night at Vrij Zijn Theater.
Zaterdag 22 april van 20.30 -23.00 uur.
Duik in de wereld van Burlesque en laat je een avond lang verleiden met spectaculaire performances van onze Burlesque Queens in het Vrij Zijn Theater in Alkmaar. De beste show in town!
Perfomances van: Cerise Noire, Madame Magneta, Ginny Vie Fauve, Fae Fortune, Eve Fatale, Zangeres Jantien, Zina Zihari en MC Heidi von Height & more
Kaartverkoop is van start gegaan!
Ticket opties:
Earlybird VIXEN (Show tickets t/m 2 maart beschikbaar). €30,-
Earlybird VIP (1e en 2e rij welkomstdrankjes, snacks, kleine hapjes, goodiebag + Show) €50,-
Vixen Ticket (Show) €37.5,-
VIP Ticket (1e en 2e rij welkomstdrankjes, snacks, kleine hapjes, goodiebag + Show) €60,-
Ticket link: eventix.shop/q57j8t4j
Time Table: 19:30 aanvang VIP ( VIP ticket houders)
20:00 Deuren open (Earlybird en Vixen ticket houders)
20:30 Start show
21:45 Pauze
22:00 Vervolg Show
23:00 Einde
Heeft uw dieetwensen of allergieën? Email ons dan via info@bureauburlesque.com
Voor meer informatie kijk op de website: www.bureauburlesque.com
Hi there, The workshop was really cool. We enjoyed it a lot. Cheers, Lasma
Hallo Natasja,
Iedereen was erg verrast, vooral mijn tantes. Maar ik moet zeggen dat i ...
lees meerk onder de indruk was van wat er allemaal te leren valt in anderhalf uur.
Onze instructrice was erg aardig en goed. Dus we zijn dik tevreden!
Bedankt.
groeten, Janneke
Dear Natasja,
I am writing you following the advice of a friend.
I heard very good fee ...
lees meerdback from her about the Pole Dance class you gave to her and a bunch of girls, and I was willing to understand how we could arrange the same for some friends and myself.
Thanks a lot in advance for your help, as I would be really willing to attend this Chalans Pole dance class.
Kind regards,
Clarence
Beste Chalans,
Het was helemaal super leuk!! We hebben allemaal genoten en inderdaad le ...
lees meerkker spierpijn gehad!
We zullen jullie goed promoten! en wie weet is een korte cursus toch interessant???? welke mogelijkheden zijn er bij jullie??
Nogmaals erg bedankt voor de leuke en leerzame workshop!
Groeten Marien
Hoi Natasja,
Ik vond het hartstikke leuk! Ben benieuwd wat de volgende lessen gaan word ...
lees meeren, kan niet wachten om te gaan klimmen ;-)
Groetjes Jaen
Dear Natasja,
I just wanted to let you know that we had an amazing afternoon with Yola ...
lees meernda at the pole dance class.
I would very much like to spread a good word of mouth for your company.
Best regards
Sara
I started with paaldansen and I have to say that I absolutely love it!!! Except for the mu ...
lees meerscle pain that I feel for the past two days ;)
Kind regards,
Lina
Hey, Wij hebben afgelopen zaterdag workshop Burleske gehad. Met 24 dames tussen de 40/50 j ...
lees meeraar hebben we zoveel lol gehad. We kwamen aan, en er stonden de palen klaar voor paaldansen. Was een misverstand. Leuk, want nu waren de dames meteen opeen dwaalspoor. Maar dat is zo perfect opgelost. Alle lof ervoor. Terwijl wij gewoon konden beginnen, werden er in korte tijd de benodigde spullen gebracht, die we later nodig hadden. Niet wetende wat we konden verwachten, overtrof het alles.Iedereen heeft het de hele avond er nog over gehad, en de geleerde poses/stapjes werden overal nog eens flink nagedaan. Dat vonden de mannen erg leuk om te zien... Dus een dikke pluim voor de workshop. Gewoon boeken, zou ik zeggen, en laat je verrassen. Bedankt namens de meidengroep uit Deurne. Gr Inge
Hoi Natasja,
ik wou jullie nog even bedanken voor een super leuke
workshop!!
Onze i ...
lees meernstructrice Kim heeft het geweldig
gedaan!
Groetjes Feikje
Wat betreft mijn feedback over de opleiding tot instructor workshops burlesque:
Ik vond C ...
lees meerat heel duidelijk en een prettige instructor. Ze ging naar een stukje achtergrond over Burlesque maar ze nam ook de tijd ons te leren kennen, vond ik heel waardevol. Ik merkte dat daardoor de groep echt een groep was. Dus ze gaf ons, mij, een veilig gevoel om te kunnen leren. Daarnaast merkten ik kwaliteit en bekwaamheid. Ze wist waar ze het over had en hoe dit over te brengen. En dat zijn dingen waar ik kritisch in ben.
Maar ik heb vooral genoten van de workshop, gelachen en ook veel geleerd. Het laatste stukje met de naam onthullen vond ik het geweldigst!!
Roxy Spice