Proeflessen paaldansen

11 March 2015
Er starten weer nieuwe cursussen en dus ook weer proeflessen paaldansen! Dinsdag 7 april om 19.00, zaterdag 11 april om 11.00 en maandag 13 april om 19.00 kun je vrijblijvend komen proberen of paaldansen iets voor jou is.
Paaldansen zie je tegenwoordig overal, zelfs de sterren doen het! Hierdoor weet gelukkig nu iedereen dat het een echte sport is alleen kunnen veel mensen zich niet voorstellen dat iedereen het kan leren. Tijdens de proeflessen paaldansen bij Chalans Tilburg kun je dit zelf ervaren! Proeflessen zijn speciaal voor mensen die nog geen ervaring hebben (als je wel ervaring hebt mag je ten alle tijden met een van de andere lessen meedoen) en gewoon een keer willen proberen of wat paaldansen nou precies is. En die niet bang zijn voor spierpijn achteraf :-D
Tijdens de proefles beginnen we met een goede warming up om onze spieren voor te bereiden, je zult merken dat dit nodig is, paaldansen is een zware sport. Dan gaan we verder met wat basis technieken van paaldansen en sluiten we af met een cooling down/stretch. Als je jezelf na afloop inschrijft voor de cursus bouwen we vanuit de basis technieken verder op en zo kun je na elke cursus doorstromen na een hoger niveau. Een proefles paaldansen kost 5 euro, behalve als je jezelf daarna inschrijft voor de cursus, dan is het gratis.
Voor meer informatie of om jezelf in te schrijven voor de proefles paaldansen stuur je een mailtje naar tilburg@chalans.nl of meld jezelf aan via het rooster.
Niet vergeten een (hand)doekje mee te nemen om je handen af te vegen als je klamme handen krijgt en een flesje water om tussendoor wat te drinken. Je kunt het beste een kort (sport) broekje aantrekken met een topje of iets waarin je jezelf makkelijk beweegt, eventueel sportschoenen, zelf vind ik blote voeten het prettigst.
ik vond de workshop erg geslaagd. onze 'juf' legde heel goed uit en nam
goed de tijd. oo ...
lees meerk erg leuk dat ze haar vak serieus nam en bereid was
daarover te vertellen.
ik had die dag een aantal vriendinnetjes mee en zij hebben allen een
positieve indruk van Chalans. de prijs was prima, alleen was even lastig
dat door het grote animo de tijd van de workshop wijzigde.
hopelijk binnenkort nieuwe workshops!
Het was een erg gezellige zaterdagmiddag, met een onvergetelijk leuke workshop!
Jongens.....wát was het gááf, zeg! Nog veel leuker dan ik dacht. Ook de
vrijgezelle d ...
lees meerame vond het helemaal super en deed alles mee, was leuk
voor ons om te zien. We hadden even een miscommunicatie omtrent de
bevestiging, maar mijn complimenten hoe dit opgelost kon worden, heb ik
erg gewaardeerd! Ik wens jullie veel succes met jullie gave workshops en
cursussen, maar dat is eigenlijk al gegarandeerd!
Veel liefs Ilona
Wat betreft mijn feedback over de opleiding tot instructor workshops burlesque:
Ik vond C ...
lees meerat heel duidelijk en een prettige instructor. Ze ging naar een stukje achtergrond over Burlesque maar ze nam ook de tijd ons te leren kennen, vond ik heel waardevol. Ik merkte dat daardoor de groep echt een groep was. Dus ze gaf ons, mij, een veilig gevoel om te kunnen leren. Daarnaast merkten ik kwaliteit en bekwaamheid. Ze wist waar ze het over had en hoe dit over te brengen. En dat zijn dingen waar ik kritisch in ben.
Maar ik heb vooral genoten van de workshop, gelachen en ook veel geleerd. Het laatste stukje met de naam onthullen vond ik het geweldigst!!
Roxy Spice
Hallo,
Had een reactie beloofd en ben het helemaal vergeten... De workshop was heel ges ...
lees meerlaagd! Een vriendelijke en kundige instructeur. Maar petje af voor jullie, wij vonden het namelijk ontzettend zwaar. Nog zwaarder dan gedacht maar wel leuk om een keer te doen. Dank dat we het mochten doen!
Groetjes Jacqui
Zal chalans zeker bij anderen aanraden.
Hi Natasja,
Het was echt onwijs leuk!!! Een leuke meid die de workshop gaf, super entho ...
lees meerusiast en speelde goed in op de groep en de tijd :)
Dear Natasja,
I just wanted to let you know that we had an amazing afternoon with Yola ...
lees meernda at the pole dance class.
I would very much like to spread a good word of mouth for your company.
Best regards
Sara
Ohhh ik hoop dat jullie ooit een keer lessen verzorgen in Tilburg of Eindhoven !! Lijkt m ...
lees meere supercool om paaldansles bij jullie te kunnen volgen!! X
hoi hoi,
gisteren hebben we een workshop gehad bij jullie voor onze vrijgezel, en
het ...
lees meer was echt superleuk!!!!! wat een sport zeg, en wat hebben we
gelachen en leuke fotoos gemaakt.. ik zit nu op de stoel met heel veel
spierpijn maar het was echt de moeite waard, we kijken allemaal met hele
andere ogen naar het paaldansen..en een aantal van ons denken er zelfs
over om een cursus te komen volgen!!!
bedankt natasja voor deze geweldige workshhop en christian voor de
lekkere drankjes. en wellicht tot ziens!! groetjes wietske