Nieuwe cursussen, handstand EN modern pole
10 April 2017
Er starten weer 2 extra cursussen, handstand en modern pole. Beide cursussen zijn een goede aanvulling op paaldansen maar ook heel goed (en natuurlijk leuk!) om te doen als je verder geen paaldansles volgt.
Tijdens de handstand lessen gaan we werken aan je balans ondersteboven. Dit doen we niet alleen door in een handstand te staan maar ook door verschillende oefeningen te doen om de spieren die je moet gebruiken sterker te maken. Omdat je met een handstand tijdens 1 oefeningen al je spieren gebruikt is dit meteen een full body workout! Op donderdag 20 april om 18.45 is de eerste les van de 8 weekse cursus maar je kunt ieder moment instromen en een proefles doen.
Paaldansen is meer dan alleen maar trucjes in de paal maar soms is het wel lastig om dingen zelf op een mooie manier met elkaar te combineren. Daar gaat moderne danseres Line je bij helpen tijdens modern pole. Ze leert je mooie overgangen en bewegingen uit de moderne dans combineren met (simpele) dingen in de paal. De cursus is voor alle niveaus, ook als je nog geen ervaring met paaldansen hebt. Op vrijdag 21 april om 20.30 en dinsdag 25 april om 18.00 kun je een proefles volgen, dat is dan meteen de eerste les van de 5 weekse cursus.
Maaike, thnx voor het lieve presentje... en helemaal thnx voor alle lessen. Bij mij was he ...
lees meert altijd zo'n "heb ik altijd gewild maar durf ik niet" ding.... eenmaal de stap gezet te hebben, heb ik nu alleen maar de gedachte: was ik er maar eerder mee begonnen!!! vind het helemaal leuk en reuze enthousiast om elke x weer nieuwe dingen te leren en de andere dingen te verbeteren!
Ik ben er na de zomervakantie weer bij hoor!!! ) X
hoi hoi,
gisteren hebben we een workshop gehad bij jullie voor onze vrijgezel, en
het ...
lees meer was echt superleuk!!!!! wat een sport zeg, en wat hebben we
gelachen en leuke fotoos gemaakt.. ik zit nu op de stoel met heel veel
spierpijn maar het was echt de moeite waard, we kijken allemaal met hele
andere ogen naar het paaldansen..en een aantal van ons denken er zelfs
over om een cursus te komen volgen!!!
bedankt natasja voor deze geweldige workshhop en christian voor de
lekkere drankjes. en wellicht tot ziens!! groetjes wietske
Het was Super!
We hebben ons tijdens de workshop kostelijk vermaakt!
Was echt leuk e ...
lees meern lachen!!
Bedankt!
We hebben een gezellige dag gehad, ook dankzij jou organisatie!!
Mss tot een volgende keer!
Groetjes Bea
Ik ben heeeeeel blij dat ik weer bij Chalans dans. Nadat mijn eigen lerares wegging vond i ...
lees meerk het moeilijk om aan iemand anders te wennen. Maar ik zit nu weer heerlijk in mn velletje en op m'n plekje!
Greetz, Sharon
Hoi Hoi
De eerste les was helemaal super!!
Gelijk 2 dingen geleerd dus nu vette spierp ...
lees meerijn haha
Maar ja ik moet er wat voor over hebben he! Dus komt wel goed..
Maar het is echt heel erg leuk!
Groetjes Mara
Het was een erg gezellige zaterdagmiddag, met een onvergetelijk leuke workshop!
Ik heb vorige maand een workshop burlesque bij je geboekt en deze vond plaats op 9 juni.
...
lees meerMiddels deze e-mail wil ik je bedanken want ik en de rest van de groep hebben enorm genoten en gelachen, het was een middag om nooit te vergeten en we hebben wat fantastische foto's verzameld ter aandenken.
Groetjes,
Martje
Hai Natasja,
het was erg tof zaterdag! Ik vond het een hele leuke dag. Cat heeft ons er ...
lees meerg leuk en goed les gegeven, je kunt merken dat ze veel ervaring heeft, zowel qua lesgeven als qua dansen. Het lesmateriaal heb ik bekeken en dit is erg handig. Vooral de usb stick.
Nogmaals bedankt voor de hele leuke en leerzame dag. Ik kijk er naar uit om zelfstandig workshops te geven.
Ha Natasja!
Ik vond het weer super leuk! Het uurtje vliegt voorbij en daarna baal ik da ...
lees meert ik thuis niet kan oefenen. Wordt waarschijnlijk snel een paal aanschaffen. Staat vast heel goed in mijn nieuwe huisje
groetjes,
Julia
Thanx voor weer een heel inspirerend, vermoeiend, soms pijnlijk en frustrerend maar vooral ...
lees meer leuk, leerzaam, gezellig blok met lessen....en soms nog steeds verbaasd over wat we allemaal leren en kunnen....Geniet lekker van je vakantie!! Xxx


.jpg)




.jpg)

_gen_110x80.jpg)








_gen_110x80.jpg)










.jpg)


