Let's Get Sexy! Cursus start op maandag 6 november
2 November 2017
Wil je je zelfvertrouwen een boost geven? Leren lopen op hakken? Strip en lapdance moves leren in combinatie met een aantal draaien in de paal? Dan is dit de cursus voor jou! Je zelfvertrouwen, je houding en je uitstraling zullen in deze 4 weken tijd (a 1 uur per week) een flinke boost krijgen!
Centraal staan ondeugende bewegingen en werken aan je houding en uitstraling.
In de eerste eerste helft van de cursus (eerste 2 weken) leer je de pittige basis van een authentieke verleidende dans. Je leert hoe je op uiterst vrouwelijke en sexy wijze kledingstukken uit kunt trekken en hoe je accessoires kunt inzetten. Naast de standaardbewegingen leer je ook een spannende routine die je uiteraard thuis weer kunt gebruiken.
In de tweede helft van de cursus (de laatste 2 weken) leer je een aantal basis paaldans draaien en een paaldans routine waarmee je de show kan stelen in elke club die een paaldans paal heeft staan!
En dit voor maar 75 euro!
Schrijf je snel in en let's get sexy! (email eindhoven@chalans.nl of schrijf je in via de website)
Hai Natasja,
het was erg tof zaterdag! Ik vond het een hele leuke dag. Cat heeft ons er ...
lees meerg leuk en goed les gegeven, je kunt merken dat ze veel ervaring heeft, zowel qua lesgeven als qua dansen. Het lesmateriaal heb ik bekeken en dit is erg handig. Vooral de usb stick.
Nogmaals bedankt voor de hele leuke en leerzame dag. Ik kijk er naar uit om zelfstandig workshops te geven.
hoi hoi,
gisteren hebben we een workshop gehad bij jullie voor onze vrijgezel, en
het ...
lees meer was echt superleuk!!!!! wat een sport zeg, en wat hebben we
gelachen en leuke fotoos gemaakt.. ik zit nu op de stoel met heel veel
spierpijn maar het was echt de moeite waard, we kijken allemaal met hele
andere ogen naar het paaldansen..en een aantal van ons denken er zelfs
over om een cursus te komen volgen!!!
bedankt natasja voor deze geweldige workshhop en christian voor de
lekkere drankjes. en wellicht tot ziens!! groetjes wietske
Hoi Natasja,
Ik ben erg blij dat ik de stap heb genomen bij jullie een kijkje te nemen. V ...
lees meerind het erg prettig hoe jullie les geven en de sfeer is goed!
Over de opleiding tot instructor burleske: het lespakket ziet er goed uit. Cat Brown heeft ...
lees meer een hele verzorgde, duidelijke training gegeven. De handleiding en USB zijn heel erg handig en fijn.
Ben blij dat ik de stap gezet heb en me aangemeld heb, leuke lessen, leuke mensen
Wat een fantastisch leuke workshop. Het stretchen was pittig. De double tricks zo gaaf. Th ...
lees meeranks Chalans.
Ohhh ik hoop dat jullie ooit een keer lessen verzorgen in Tilburg of Eindhoven !! Lijkt m ...
lees meere supercool om paaldansles bij jullie te kunnen volgen!! X
De workshop was heel leuk, we hebben de pasjes ‘s avonds gelijk toegepast Groet, Joke
Na de eerste cursus werd er naar feedback gevraagd. Nu is de 2de cursus afgelopen en wilde ...
lees meer ik nog even feedback of eigenlijk complimenten geven over Jacqueline die voorgaande cursus BEGINNERS 2 deed. Haar warming-up is erg goed en toegespitst op de oefenen die die les gedaan worden. Tijdens het voorbeeld geeft ze alles stap voor stap goed aan, ze doet het zelf voor in normaal tempo en langzaam tempo. Daarnaast laat ze ook zien hoe het juist niet moet, om zo ook blessure te voorkomen. Ze is enthousiast, geeft aanwijzigingen, verbeterpunten en geeft ook aan als iets goed is. Vooral de laatste les gaf ze nog extra dingetjes mee. De cooling down is goed en ze herhaald dan nog even wat we allemaal gedaan hebben met vragen als afsluiting. Prima opbouw, erg goede docente : )
Maaike, thnx voor het lieve presentje... en helemaal thnx voor alle lessen. Bij mij was he ...
lees meert altijd zo'n "heb ik altijd gewild maar durf ik niet" ding.... eenmaal de stap gezet te hebben, heb ik nu alleen maar de gedachte: was ik er maar eerder mee begonnen!!! vind het helemaal leuk en reuze enthousiast om elke x weer nieuwe dingen te leren en de andere dingen te verbeteren!
Ik ben er na de zomervakantie weer bij hoor!!! ) X


.jpg)




.jpg)

_gen_110x80.jpg)








_gen_110x80.jpg)










.jpg)


