10 januari proefles paaldansen Chalans Den Bosch
7 January 2018
Het nieuwe lesblok staat alweer voor de deur. Het is dus weer tijd om je in te schrijven voor de lessen. Gelukkig weet nu iedereen dat paaldansen echt een sport is, er zijn zelfs maar weinig andere sporten waarmee je zoveel spiergroep traint.. En tijdens de proefles kun je dit zelf ervaren!
Als je nog niet zeker weet of je een dans/sportvorm wel aan durft, of het leuk vindt, is er voor jou nu de kans om eerst aan een proefles mee te doen.
De proeflessen zijn speciaal voor beginners dus maak jezelf geen zorgen als je nog niet zo sterk of lenig bent, dat zijn juist dingen waar we aan gaan werken! Ik zou graag nog even doorgaan over hoe leuk paaldansen is, maar je kunt het beter zelf komen ervaren tijdens de proeflessen op woensdag 10 januari om 19:00. De proefles kost € 10,- en als jij je inschrijft voor de cursus dan wordt dit verrekend met het cursusgeld.
Wanner:
Woensdag 10 januari 2018
Tijd:
19:00 - 20:00
Kosten:
€ 10,-
Dear Natasja,
I am writing you following the advice of a friend.
I heard very good fee ...
lees meerdback from her about the Pole Dance class you gave to her and a bunch of girls, and I was willing to understand how we could arrange the same for some friends and myself.
Thanks a lot in advance for your help, as I would be really willing to attend this Chalans Pole dance class.
Kind regards,
Clarence
Hai Natasja,
Ik was altijd al groot fan van ...., vanwege haar manier van les geven, maar ...
lees meer sinds ik jou ken ben jij mijn nieuwe inspiratie. Wat ben jij goed zeg. Ben bijna jaloers, haha! Bij jou heb ik echt altijd het idee dat er helemaal niks is waar je niet ontzettend goed in bent.
Hartelijke groetjes,
K
Dear Natasja,
I just wanted to let you know that we had an amazing afternoon with Yola ...
lees meernda at the pole dance class.
I would very much like to spread a good word of mouth for your company.
Best regards
Sara
Buiten mijn blauwe plekken en mijn ongelofelijke spierpijn in mijn buik en armen hebben we ...
lees meer een leuke dag gehad met veel lol!! We gaan binnenkort een workshop Burleske plannen met het personeel!! Echt respect voor hoe die meid dat geeft!!
Na de eerste cursus werd er naar feedback gevraagd. Nu is de 2de cursus afgelopen en wilde ...
lees meer ik nog even feedback of eigenlijk complimenten geven over Jacqueline die voorgaande cursus BEGINNERS 2 deed. Haar warming-up is erg goed en toegespitst op de oefenen die die les gedaan worden. Tijdens het voorbeeld geeft ze alles stap voor stap goed aan, ze doet het zelf voor in normaal tempo en langzaam tempo. Daarnaast laat ze ook zien hoe het juist niet moet, om zo ook blessure te voorkomen. Ze is enthousiast, geeft aanwijzigingen, verbeterpunten en geeft ook aan als iets goed is. Vooral de laatste les gaf ze nog extra dingetjes mee. De cooling down is goed en ze herhaald dan nog even wat we allemaal gedaan hebben met vragen als afsluiting. Prima opbouw, erg goede docente : )
hoi hoi,
gisteren hebben we een workshop gehad bij jullie voor onze vrijgezel, en
het ...
lees meer was echt superleuk!!!!! wat een sport zeg, en wat hebben we
gelachen en leuke fotoos gemaakt.. ik zit nu op de stoel met heel veel
spierpijn maar het was echt de moeite waard, we kijken allemaal met hele
andere ogen naar het paaldansen..en een aantal van ons denken er zelfs
over om een cursus te komen volgen!!!
bedankt natasja voor deze geweldige workshhop en christian voor de
lekkere drankjes. en wellicht tot ziens!! groetjes wietske
Hoewel ik (een beetje ) spierpijn heb en een blauwe plek vond ik het erg leuk gisteren met ...
lees meer paaldansen.
Ben benieuwd of ik ook echt leer en dat het me allemaal gaat lukken
Groetjes
Bianca
Hai Natasja,
het was erg tof zaterdag! Ik vond het een hele leuke dag. Cat heeft ons er ...
lees meerg leuk en goed les gegeven, je kunt merken dat ze veel ervaring heeft, zowel qua lesgeven als qua dansen. Het lesmateriaal heb ik bekeken en dit is erg handig. Vooral de usb stick.
Nogmaals bedankt voor de hele leuke en leerzame dag. Ik kijk er naar uit om zelfstandig workshops te geven.
Hoi Natasja,
We hebben een geweldige dag gehad en dat kwam groot en deels door de worksho ...
lees meerp!
Dus jaaaaa!! het was zeer geslaagd.
Hey, Wij hebben afgelopen zaterdag workshop Burleske gehad. Met 24 dames tussen de 40/50 j ...
lees meeraar hebben we zoveel lol gehad. We kwamen aan, en er stonden de palen klaar voor paaldansen. Was een misverstand. Leuk, want nu waren de dames meteen opeen dwaalspoor. Maar dat is zo perfect opgelost. Alle lof ervoor. Terwijl wij gewoon konden beginnen, werden er in korte tijd de benodigde spullen gebracht, die we later nodig hadden. Niet wetende wat we konden verwachten, overtrof het alles.Iedereen heeft het de hele avond er nog over gehad, en de geleerde poses/stapjes werden overal nog eens flink nagedaan. Dat vonden de mannen erg leuk om te zien... Dus een dikke pluim voor de workshop. Gewoon boeken, zou ik zeggen, en laat je verrassen. Bedankt namens de meidengroep uit Deurne. Gr Inge


.jpg)




.jpg)

_gen_110x80.jpg)








_gen_110x80.jpg)










.jpg)


