Proefles Paaldansen Eindhoven
27 January 2019
Wil je ook leren paaldansen en fit blijven op een sensuele manier? Wil je leniger en sterker worden en meer zelfvertrouwen krijgen? Meld je nu aan voor de paaldans proefles bij Chalans Eindhoven en ervaar deze vorm van total body workout.
De proefles vindt plaats aanstaande dinsdag 29 januari 19:00 en is tevens ook de eerste les.De proefles kost 10 euro maar deze krijg je terug als je voor de cursus inschrijft.
Als je na de proefles meteen voor de cursus gaat inschrijven, ontvang je extra 5 euro korting op de cursusbedrag. En als je een vriendin meeneemt die zich ook voor de cursus gaat inschrijven, krijg je ook nog 5 euro korting op de eerste cursus.
Studenten ontvangen, op vertoon van studentenpasje ook nog 5 euro korting voor deze cursus.
See you soon, Let's pole dance!
Wat een fantastisch leuke workshop. Het stretchen was pittig. De double tricks zo gaaf. Th ...
lees meeranks Chalans.
Hi there, The workshop was really cool. We enjoyed it a lot. Cheers, Lasma
Hai Natasja,
Ik was altijd al groot fan van ...., vanwege haar manier van les geven, maar ...
lees meer sinds ik jou ken ben jij mijn nieuwe inspiratie. Wat ben jij goed zeg. Ben bijna jaloers, haha! Bij jou heb ik echt altijd het idee dat er helemaal niks is waar je niet ontzettend goed in bent.
Hartelijke groetjes,
K
Zoals je waarschijnlijk al uit mijn mails eerder had begrepen heb ik gister mijn eerste le ...
lees meers gehad bij Wieske. Ik vond het echt super leuk!!! En ik heb de fireman en flamingo (is dat de naam? diezelfde dus maar dan met je been naar achter) al onder de knie en een achterwaartse draai begon al ergens op te lijken...
groetjes,
Julia
Ohhh ik hoop dat jullie ooit een keer lessen verzorgen in Tilburg of Eindhoven !! Lijkt m ...
lees meere supercool om paaldansles bij jullie te kunnen volgen!! X
Het was Super!
We hebben ons tijdens de workshop kostelijk vermaakt!
Was echt leuk e ...
lees meern lachen!!
Bedankt!
We hebben een gezellige dag gehad, ook dankzij jou organisatie!!
Mss tot een volgende keer!
Groetjes Bea
Maaike, thnx voor het lieve presentje... en helemaal thnx voor alle lessen. Bij mij was he ...
lees meert altijd zo'n "heb ik altijd gewild maar durf ik niet" ding.... eenmaal de stap gezet te hebben, heb ik nu alleen maar de gedachte: was ik er maar eerder mee begonnen!!! vind het helemaal leuk en reuze enthousiast om elke x weer nieuwe dingen te leren en de andere dingen te verbeteren!
Ik ben er na de zomervakantie weer bij hoor!!! ) X
De workshop was top. We kregen verschillende leuke technieken aangeleerd en we hadden er v ...
lees meereel plezier mee.Leuke docente die het aanbood en we konden al veel doen.
Hi Natasja,
I LOVED the workshop, I really hope for something similar soon! Only the musc ...
lees meerle pain today but please do inform me for anything like this in the future, I will most definitely participate!
Greetings,
Lina
beste chalans,
wij wilden jullie bedanken voor een te gekke workshop die we in maastri ...
lees meercht hebben gehad door een fantastische lerares jolanda.
we hebben genoten van de lessen en de leuke tijd.
we waren heel tevreden en zullen dit zeker doorspelen naar anderen.bedankt!!!
mvg birgit


.jpg)




.jpg)

_gen_110x80.jpg)








_gen_110x80.jpg)










.jpg)


