Inschrijven Rooster Prijslijst

Utrecht

Studio Aeris Utrecht
Westerkade 10
3511 HA Utrecht

Telefoon, sms en whatsapp: 06 21 44 61 17
Mail: Utrecht@chalans.nl 
Facebook: klik hier
Instagram: klik hier

 

 


Nieuws

Proefles Paaldansen Utrecht

20 March 2018

kom werken aan je summerbody met paaldansen, je traint al je spieren en verbrand vet op een leuke manier. Dus waar wacht je nog op; daag jezelf uit en probeer een les paaldansen.!

Lees meer


Workshop Trapeze

8 March 2018

18 maart 13.00-14.30 De trapeze is een uitdagende en speelse vorm van Aerials. Een schommel hoog in de lucht, waar je zoveel mee kan!

Lees meer


Handstand Workshop

8 March 2018

15 april 13.00-14.30 Heb je moeite met je handstand? Of wil je hem verbeteren? kom dan naar deze leerzame en uitdagende workshop van Stephanie Cox!

Lees meer


Proeflessen Paaldansen, Aerial Silk/Hoop

8 March 2018

Kom onze lessen uitproberen! Op meerdere momenten in de week ook als je al ervaring hebt.

Lees meer


Foto's

Dansers over Chalans

Hoi Natasja, Ik ben erg blij dat ik de stap heb genomen bij jullie een kijkje te nemen. V ...
lees meer
ind het erg prettig hoe jullie les geven en de sfeer is goed!

Hoi Natasja, We hebben een geweldige dag gehad en dat kwam groot en deels door de worksho ...
lees meer
p! Dus jaaaaa!! het was zeer geslaagd.

Ik vind het helemaal geweldig. Ik kan eindelijk weer dansen en ik had niet verwacht dat ik ...
lees meer
het zo'n gave sport zou vinden.. dit paaldansen. Onze lerares is erg leuk en we hebben een superleuke groep. En natuurlijk heb ik spierpijn en blauwe plekken inderdaad hahaha.. Maar dat maakt het wel extra gaaf... Weet je tenminste dat je flink bezig bent geweest. Groetjes Britt.

De workshop was heel leuk, we hebben de pasjes ‘s avonds gelijk toegepast Groet, Joke

De workshop afgelopen zaterdag in Groningen was Superleuk! Een aantal meiden willen zelfs ...
lees meer
paaldansen als sport gaan doen. Anjelina deed het heel goed en leuk. Dankjewel. Groetjes Esther!

Beste Natasja, Ik wil namens de hele groep hartelijk danken voor de geweldige workshop. ...
lees meer
Wij vonden Machteld echt een onwijs leuke maar vooral ook een sportieve persoonlijkheid! We hebben werkelijk ons geweldig vermaakt! Getuige de meeste met spierpijn, haha. Het sloot ook helemaal aan bij de vrijgezelling in kwestie! En Bianca kon het waarempel verrassend goed. Veel succes met jullie verdere workshop formule! Vriendelijke groet, Kim

Hai Natasja, Ik wil heel erg bedanken! Ik heb het paaldansen bij Chalans met veel plezier ...
lees meer
gedaan en ik vind je een ontzettend fijne en goede instructrice! Ik hoop dan ook dat wel elkaar in de toekomst nog eens zien bij Chalans. Gr. Kristel

Kristel

Paaldansen

Wat betreft mijn feedback over de opleiding tot instructor workshops burlesque: Ik vond C ...
lees meer
at heel duidelijk en een prettige instructor. Ze ging naar een stukje achtergrond over Burlesque maar ze nam ook de tijd ons te leren kennen, vond ik heel waardevol. Ik merkte dat daardoor de groep echt een groep was. Dus ze gaf ons, mij, een veilig gevoel om te kunnen leren. Daarnaast merkten ik kwaliteit en bekwaamheid. Ze wist waar ze het over had en hoe dit over te brengen. En dat zijn dingen waar ik kritisch in ben. Maar ik heb vooral genoten van de workshop, gelachen en ook veel geleerd. Het laatste stukje met de naam onthullen vond ik het geweldigst!! Roxy Spice

Roxy Spice

Burleske

Thanx voor weer een heel inspirerend, vermoeiend, soms pijnlijk en frustrerend maar vooral ...
lees meer
leuk, leerzaam, gezellig blok met lessen....en soms nog steeds verbaasd over wat we allemaal leren en kunnen....Geniet lekker van je vakantie!! Xxx

Nooit gedacht maar klassiek ballet, jazz ballet, moderne dans en paaldans blijken toch te ...
lees meer
combineren, ole! En het heet: lyrical pole! Goeie uitvinding en fijne eerste les



Schrijf je gratis in voor de nieuwsbrief! En blijf op de hoogte van acties en nieuws!


Werken bij Chalans

Chalans is regelmatig op zoek naar instructors voor het geven van lessen of workshops. Dit kan voor alle dansvormen zijn. Ook als je nog niet de juiste opleiding hebt gehad, kun je ons team komen versterken! Je kunt bij Chalans namelijk verschillende instructor opleidingen volgen. Ook zoeken we mensen die de catwalk opleiding willen doen.

Meer informatie

Nieuws

Nieuwe locatie Maastricht

Oh wat zijn we heden blij... :-) Chalans maastricht heeft een nieuwe locatie ...

Lees meer

Still surching for a location

unfortunately our space in the center was canceled at the last minute. The build...

Lees meer

Start lessen Bring a friend

Sta jij al ingeschreven voor onze lessen? Laat je vrienden dan ook bij ons insch...

Lees meer

Aerial Movements Show 2022

WIJ WILLEN ER ZEKER BIJ ZIJN!! Dit mag je niet missen!! Aerial Movements Sho...

Lees meer

Bungee Fitness course starts Tuesday, September 6

NEW Bungee Fitness course for Beginners in Dancaholic!...

Lees meer

Beoordelingsbanner met de score op 1001activiteiten.nl