Nieuw! Paaldans lessen bij Balans&Dans in Lelystad

4 March 2021

Eindelijk paaldansen in Lelystad! Wij noemen het Pole Flow, omdat wij het prachtig vinden hoe paaldansers hun performance " in een flow" presenteren.

De curus paaldansen / Pole Flow van 10 lesweken begint al snel. De zaterdagen zijn voor de beginners, zodat je in alle rust alle paaldans oefeningen kunt leren. Maandag kun je meedoen als je al wat lessen paaldansen hebt gehad. En als je echt goed bent in het paaldansen, kun je op woensdag avond terecht bij de advanced paaldans cursus!

Dus als jij dit ook wilt leren, kijk dan snel in het lesrooster om te zien of je mee kunt doen, Je kunt je uiteraard ook direct inschrijven of mailen als je nog vragen hebt!

 

Kijk in het lesrooster op onze eigen site voor alle andere dansvormen, voor zowel kinderen als volwassenen!

 

Tot snel,

het Balans&Dans team

 

 

 

 

Dansers over Chalans

hoi chalans, de hele avond was geweldig wat doen je instructors t leuk en goed liefs sylvi ...
lees meer
a

Sylvia

Burleske

I started with paaldansen and I have to say that I absolutely love it!!! Except for the mu ...
lees meer
scle pain that I feel for the past two days ;) Kind regards, Lina

Het was een erg gezellige zaterdagmiddag, met een onvergetelijk leuke workshop!

Patricia

Burleske

De workshop was top. We kregen verschillende leuke technieken aangeleerd en we hadden er v ...
lees meer
eel plezier mee.Leuke docente die het aanbood en we konden al veel doen.

Thanx voor weer een heel inspirerend, vermoeiend, soms pijnlijk en frustrerend maar vooral ...
lees meer
leuk, leerzaam, gezellig blok met lessen....en soms nog steeds verbaasd over wat we allemaal leren en kunnen....Geniet lekker van je vakantie!! Xxx

ik vond de workshop erg geslaagd. onze 'juf' legde heel goed uit en nam goed de tijd. oo ...
lees meer
k erg leuk dat ze haar vak serieus nam en bereid was daarover te vertellen. ik had die dag een aantal vriendinnetjes mee en zij hebben allen een positieve indruk van Chalans. de prijs was prima, alleen was even lastig dat door het grote animo de tijd van de workshop wijzigde. hopelijk binnenkort nieuwe workshops!

We hebben een heel leuke (en warme) workshop gehad van Brechtje. Iedereen was na afloop er ...
lees meer
g enthousiast en dat was natuurlijk ook de bedoeling. De poses en loopjes zijn gedurende de dag nog verschillende keren voorbij gekomen.

Anneke

Burleske

Hoi Natasja Ik heb erg genoten van de eerste les, het was erg leerzaam! Kan niet wacht ...
lees meer
en tot les 3, dan mogen we eindelijk de paal in. Groetjes Brenda

Ha Natasja! Ik vond het weer super leuk! Het uurtje vliegt voorbij en daarna baal ik da ...
lees meer
t ik thuis niet kan oefenen. Wordt waarschijnlijk snel een paal aanschaffen. Staat vast heel goed in mijn nieuwe huisje groetjes, Julia

Wat een fantastisch leuke workshop. Het stretchen was pittig. De double tricks zo gaaf. Th ...
lees meer
anks Chalans.





Werken bij Chalans

Chalans is regelmatig op zoek naar instructors voor het geven van lessen of workshops. Dit kan voor alle dansvormen zijn. Ook als je nog niet de juiste opleiding hebt gehad, kun je ons team komen versterken! Je kunt bij Chalans namelijk verschillende instructor opleidingen volgen. Ook zoeken we mensen die de catwalk opleiding willen doen.

Meer informatie

Nieuws

Nieuwe locatie Maastricht

Oh wat zijn we heden blij... :-) Chalans maastricht heeft een nieuwe locatie ...

Lees meer

Still surching for a location

unfortunately our space in the center was canceled at the last minute. The build...

Lees meer

Start lessen Bring a friend

Sta jij al ingeschreven voor onze lessen? Laat je vrienden dan ook bij ons insch...

Lees meer

Aerial Movements Show 2022

WIJ WILLEN ER ZEKER BIJ ZIJN!! Dit mag je niet missen!! Aerial Movements Sho...

Lees meer

Bungee Fitness course starts Tuesday, September 6

NEW Bungee Fitness course for Beginners in Dancaholic!...

Lees meer

Beoordelingsbanner met de score op 1001activiteiten.nl